KKK ja Kasulik info

Ei kahjusta, kui ripsmepikendused on paigaldatud sertifitseeritud ripsmetehniku poolt, kes teeb oma tööd hoolikalt ja läbimõeldult. Ripsmetehnik peab teadma, millise pikkuse ja ja paksuse või tiheduse ta valib, arvestades naturaalsete ripsmetega. Lisaks ei tohi ripsmeid kinni liimida omavahel, et tohi vastu nahka liimida ja klienti tuleb informeerida kodusest hooldusest.

Ripsmehoolduses tuleks käia umbes 2-3.5 nädala jooksul peale viimast hooldust. Ripsmete püsivus ja hoolduse vajadus on väga individuaalne. Kui sõbranna käib iga 4-nädala tagant, ei tähenda see seda, et ka Sina võiksid nii pika aja tagant käia. Kui soovid, et Sinu ripsmed püsiksid hooldusest-hoolduseni kaunid ja ühtlased, siis võta arvesse enda ripsmetehniku soovitust vastvalt Sinu elustiilist.

Tegelikult ei pea, kui ripsmetehnik on teinud kvaliteetset tööd ja selleks otsest vajadust ei ole. Üldjuhul kerged pikendused hoopis aitavad ripsmekasvule veidike kaasa! Puhkus on vajalik pigem siis, kui ripsmed on tõsiselt kahjustada saanud läbi ebakvaliteetse töö.

Kõige aktuaalsem teema ripsmemaailmas vist. Ütleme siis lihtsalt, et kõigest. Püsivus sõltub nii kliendist, kui ka ripsmetehnikust. Ripsmetehnik peab teadma mida ta teeb ja millejaoks ta seda teeb.

Peamine probleem püsivusel on ripsmetehniku puudulikud teadmised nii hügieenist, kui ka toodetest, mida ta kasutab. Püsivus on kehv, kui ripsmetehnikul on tema jaoks sobimatu liim, kui põhjalik eelhooldus on tegemata, kui ta kasutab eelhoolduseks ebasobivaid tooteid, kui ripsmed on liiga kaugele liimitud, liiga vähe liimi  kasutatud või kinnituskohad on kehvad. 

Lisaks võib avaldada püsivusele mõju ka kliendi puudulik teadlikkus kodusest hooldusest. Klient, kes käib palju trennis, kes kasutab silmade piirkonnas rasvaseid kreeme või näiteks meigib end palju. Lisaks tihe saunatamine ja ujumine, nägu padjas magamine, ripsmete asjatu katsumine/nokkimine. 

Plus kõigele lisaks hormonaalsed muutused kehas, onkoloogilised haigused, stress jne.

Kokkuvõttes mõjutavaid faktoreid on kuuni ja tagasi. Soovitan ripsmetehnikuga alati konsulteerida ja olla aus, kui on püsivuse probleem, ainult niimoodi on võimalik jõuda mingisugustele põhjustele jälile.

Ripsmepikenduste kodune hooldus

Ripsmepikenduste eest tuleb iseseisvalt hoolitseda ka hooldusteväliselt. Ripsmeid ja silmi tuleb pesta IGA PÄEV, ideaalis isegi 2x päevas, nii hommikul, kui ka õhtul. Parim vahend ripsmete pesuks on selleks spetsiaalselt loodud ripsmepesuvaht. Vaht võiks olla aluseline, sest rasu on happeline ning mis saaks seda paremini neutraliseerida, kui aluseline vaht! Kui sa ei ole enda vahus kindel, siis võta see järgmisele protseduurile kaasa ning sinu ripsmetehnik saab seda testida lakmuspaberil või anda sulle soovitusi vahu ostmiseks.

You cannot copy content of this page